Biotek Tıbbi Cihazlar Yenilendi!

Biotek tıbbı ve medikal cihazlar kurumsal konsept ve internet projesi kapsamında sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yeniledik. Bayiliğini üstlendiğimiz dünyaca ünlü markaların ürünleri ve teknik servis hizmeti için şimdi internet üstünde daha da iyiyiz!

İnternet sitemiz mobil uyumludur. İhtiyacınız olan tüm cihazlara ve teknik servis hizmetlerimize göz atabilirsiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz için “bir tuş” kadar kolay.

Biotek tıbbi cihazları daha yakından tanıyabilirsiniz. Bunun için “Hakkımızda” sayfamıza tıklayarak daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bizi daha da yakından takip etmek için “Haberler” bölümümüzdeki “Bizden Haberler” sayfasını sıklıkla ziyaret etmenizi öneririz. Ayrıca, “Sektörel Haberler” sayfamız da size bilgi ve tecrübe olarak yardımcı olacak sayfalardır.

Bize hemen ulaşmak için “İletişim” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İletişim sayfamızdan “İletişim Formu” nu doldurarak online istek, talep ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, açık adresimizde size bir kahve ısmarlayarak teknik servisimizi yakından inceleyebilirsiniz. Telefon numaramız 0212 417 04 77 , email adresimiz info@biotektibbicihazlar.com ‘dir.

İlginiz için teşekkür eder, iyi surfler dileriz.

Biotek Tıbbı ve Medikal Cihazlar
Medikal Acil Servis Hizmetleri